KóňaStav.sk – prezentácia stavebnej firmy + responzívny dizajn stránok

Dneska vám chceme predstaviť vynovenú verziu stránok www.Konastav.sk. Pred nedávnom došlo k vonkajšiemu útoku na tieto stránky, keďže útočiaci malware zasiahol viaceré webové prezentácie po celom svete, tak sa neobišla ani táto webka bez poškodenia.

Konastav.sk na macbook pro

Stránky sme kompletne zrekonštruovali a ako sa vraví, že všetko zlé je na niečo dobré, tak i v tomto prípade to nebolo inak. “Vďaka útokom” a nutnosti prerábky webu sme implementovali už aj plne responzívny dizajn pre mobilné zariadenia, aby klienti stavebnej firmy KóňaStav mohli kvalitnejšie prezerať ich webové sídlo, dostať sa k referenciám, či kontaktným informáciám oveľa prehľadnejšie, ako tomu bolo v minulosti.

konastav na desktope - velky monitor

Responzivita a použiteľnosť na všetkých desktopových zariadeniách a WWW prehliadačoch ako napr.: Safari, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome a samozrejme na mobilných platformách iOS, Android, či Window Mobile.

Môžete si pozrieť video, kde prezentujeme responzivitu na iPhone 6: Web stránka:
http://www.konastav.sk
Facebook: https://www.facebook.com/konastavsro/

Použité technológie: PHP, HTML, CSS, CMS WordPress, jQuery, Ajax, Json, Photoshop

Nestrácajte čas, využite nás!

girl_point_at_you

Chcete aj vy mať takúto prezentáciu firmy s responzívnym dizajnom?

Využite služby ASData.sk a kontaktujte nás už dnes. Garantujeme vám viac ako 15 ročné skúsenosti a know-how pre váš projekt. Grafiku na mieru, plnú responzivitu, 100% dostupnosť stránok, project management a starosť o zákazníka aj po odovzdaní diela prostredníctvom PPC, či Social media marketingu a inovácií.

Tvoríme stránky už od 650€ !

front_view_osekany