eShop pre sedacie Rimo vaky do interiéru a exteriéru

S radosťou vám predstavujeme nový eshop slovenského výrobcu kvalitných sedacích vakov www.Rimmoo.sk. Dôraz je kladený na user friendly a vysokú informovanosť zákazníkov. Použité samozrejme najnovšie technológie a plná responzivita stránok aj pre mobilných zákazníkov, ktorí rok čo rok stúpajú.

Stránka je tvorená primárne ako online shop pre Slovensko a Česko pomocou CMS (content management system) Prestashop. Zákazník bol kompletne zaškolený do ovládania CMS, aby si mohol editovať produkty, texty a fotky.

Firma Rimmoo kládla od začiatku veľký dôraz na informovanosť zákazníka o pridaných hodnotách jej sedacích vakov.

Snímka obrazovky 2015-10-27 o 10.59.29

Responzivita a použiteľnosť na všetkých desktopových zariadeniách a WWW prehliadačoch ako napr.: Safari, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome a samozrejme na mobilných platformách iOS, Android, či Window Mobile.

rimmoo_3

Grafika internetového obchodu bola vytvorená na mieru a počas výstavby niekoľkokrát upravovaná podľa požiadaviek klienta. Na stránkach nájdete aj reklamačný formulár, či blogovaciu sekciu, kde firma Rimmoo.sk informuje o novinkách zo sveta sedacích vakov a interiér, či exteriér dizajnu.

Aplikované sú nové platobné možnosti prostrednítvom platobnej brány 24-pay.sk ako
rýchle platby, internet banking a samozrejme platba kartou. Samozrejmosťou sú klasické formy platby za tovar ako na dobierku, či platba vopred na faktúru.

Snímka obrazovky 2015-10-27 o 11.07.31

Na produktových stránkach majú zákazníci možnosť preklikávať si medzi rôznymi farebnými a materiálovými variantami daného produktu s grafickou vizualizáciou daného modelu a jeho cenou za kus. Všetky produkty, ktoré sú evidované skladom sú 100% garantované s dostupnosťou do 24hodín u vás doma!

Snímka obrazovky 2015-10-27 o 11.09.54

Web stránka: http://www.rimmoo.sk
Facebook: https://www.facebook.com/sedacie.vaky.rimmoo

Použité technológie: PHP, HTML, CSS, CMS Prestashop, jQuery, Ajax, Json, Photoshop

Nestrácajte čas, využite nás!

girl_point_at_you

Chcete mať aj vy takýto eshop?

Využite služby ASData.sk a kontaktujte nás už dnes. Garantujeme vám viac ako 15 ročné skúsenosti a know-how pre váš projekt. Grafiku na mieru, plnú responzivitu, 100% dostupnosť stránok, project management a starosť o zákazníka aj po odovzdaní diela prostredníctvom PPC, či Social media marketingu a inovácií.

Tvoríme online obchody už od 650€ !

front_view_osekany